Party Like a Lord!

Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.  Już 27 września w Instytucie Wy...

Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. 


Już 27 września w Instytucie Wysokich Napięć w Warszawie odbędzie się wielka impreza Lorda Somersby! Jest to impreza zamknięta, więc tylko osoby upoważnione będą mogły wziąć w niej udział. 
I tu z pomocą przychodzi Lord. Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). 
Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord!


Nie zabraknie oczywiście wielu atrakcji. Gwiazdą wydarzenia będzie ELLA EYRE!! Podczas imprezy głód kulinarnych wrażeń będzie można zaspokoić w 10 najlepszych foodtruckach w mieście. Specjalnie na tę okazję przygotujemy także orzeźwiające drinki na bazie Somersby. Na wydarzeniu pojawi się również wielu blogerów i przedstawicieli świata social mediów. Będą też zacne niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie niespodziankę! 

Serdecznie Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! Warto!

Do zobaczenia! 

                      

2 komentarze

  1. ale zazdro, że tam będziesz! na bank bedzie mega

    OdpowiedzUsuń
  2. spróbuję, może akurat..

    OdpowiedzUsuń

.