Sinsay & Ice Watch Pop UP Store

W sobotę 5 lipca na plaży w Krynicy Morskiej Sinsay i Ice Watch przygotowali specjalną strefę z przenośnym sklepem, miejscem relaksu i ...


W sobotę 5 lipca na plaży w Krynicy Morskiej Sinsay i Ice Watch przygotowali specjalną strefę z przenośnym sklepem, miejscem relaksu i strefą warsztatową dla wszystkich plażowiczów. Zostałam tam zaproszona wraz z dwoma innymi blogerkami. Odbywało się wiele konkursów, w których można było wygrać upominki marki Sinsay. Jednak głównym wydarzeniem były warsztaty z blogerkami, na których opowiadałyśmy z dziewczynami o trendach tego sezonu i o tym jak fajnie, samemu można przerobić własne ciuchy. Z których powstaną unikalne dzieła. Kilka dni przed wydarzeniem dostałam od marki Sinsay koszulkę i szorty do przerobienia. Mój pomysł na przerobienie tych ubrań zaprezentowałam właśnie na plaży w Krynicy. 


Sinsay przygotowało również cukierkowy mini bar z przepysznymi słodyczami i plażowy butik. Można było tam zakupić ciuchy z najnowszej kolekcji marki oraz zegarki Ice Watch. 
Popołudniu każdy mógł przerobić własne ciuchy. Oczywiście pomocą służyła ekipa z sinsay.

7 komentarze

 1. Pieknie wygladalas! Skad sukienka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie blogerki z toba byly? :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity pomysł!
  Och, te szklanki z IKEI *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie że coś takiego organizują :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa. Cudna sukienka,pięknie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń

.