KONKURS szafa.pl / akcja blogerki wietrzą szafe

Zapraszam do konkursu , w którym do wygrania są LEGGINSY CITY z firmy Brzozowska Fashion , bardzo ...

Zapraszam do konkursu, w którym do wygrania są LEGGINSY CITY z firmy Brzozowska Fashion, bardzo modne i pożądane przez tysiące dziewczyn.

Moja interpretacja z legginsami:
http://rouges-roses.blogspot.com/2013/02/phresh-out-runway.html

*Wystarczy, że zamieścisz komentarz http://szafa.pl/c14570657-legginsy-city-trend-blogerskie-blog-36-s.html z odpowiedzią na pytanie:  Co ubrałabyś do tych legginsów?
Mam również przyjemność ogłosić, że biorę udział w pierwszej tego typu akcji w Polsce "Blogerki wietrzą szafę" na stronie http://szafa.pl/blogerki.html . Wydarzenie organizowane jest przez portal szafa.pl - strona , na którym można wymieniać się, sprzedawać lub kupować rzeczy, które już nam nie służą. 
Zapraszam do obejrzenia co kryje się w mojej szafie i do zakupów wyjątkowych rzeczy! 
Link do mojej szafy: http://szafa.pl/blogerki/rouges-roses.blogspot.com/22Na odpowiedzi czekam do 10 maja!

2 komentarze

  1. Do legginsów city założyłabym modne w tym sezonie czarne lity i brązową parkę + czarny komin :) z racji tego, że wiosna nadeszła chętnie przyjmę do swojej szafy nowe, świeże cudeńko :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Legginsy zestawiłabym z białą koszulą z ćwiekami na kołnierzyku, do tego czarny prosty żakiet i czarne zamszowe koturny;-) całość prezentowałaby się elegancko, a najbardziej wyróżniającym się jej akcentem byłyby właśnie te oryginalne legginsy;-)
    Są na prawdę świetne!;-)

    OdpowiedzUsuń

.